LOGOPEDIE NA DOMA 

1. díl – Výslovnost

Chodíte na logopedii a trápíte se doma s nácvikem správné výslovnosti hlásky? Pak je tento e-book přesně pro vás. Pomocí 60 her bude pro vás domácí nácvik zábavou, zapojení hlásky do řeči bude rychlé a trvalé. V tomto e-booku najdete i návod na vyvození hlásek TDN, CSZ, ČŠŽ, LRŘ a K, dechová a artikulační cvičení, Součástí e-booku je pracovní sešit, který obsahuje 60 pracovních listů, které doplňují hry. S koupí e-booku získáte i obrázkový slovník se 120 autorskými obrázky, abecedou a rytmickými vzorci a také 20% slevu na nákup v e-shopu Logopedie s úsměvem.

LOGOPEDIE NA DOMA

2. díl – Sluchové vnímání

Tento e-book by měl mít doma každý rodič předškoláka. Pomocí více než 30 her dostatečně rozvinete sluchové vnímání dítěte ještě před nástupem do školy. Nácvik čtení a psaní pak bude pro vaše dítě mnohem snadnější. Stejně tak by tento e-book měl mít každý rodič, jehož dítě má vícečetnou vadu výslovnosti nebo vývojovu dysfázii. Na pozadí těchto vad bývá velmi často oslabené sluchové vnímání. Pomocí našich her sluchové vnímání zlepšíte, a tím podpoříte vývoj správné výslovnosti dítěte. E-book je jako bonus zdarma v online kurzu pro předškoláky S Jonášem do školy.

JAK NA PRVNÍ LŽIČKU?

Tento e-book vás provede postupným přechodem dítěte na tuhou stravu. Správným zpracováním potravy podpoříte správnou funkci svalů mluvidel a čelistI, a tím vytvoříte kvalitní základy pro vývoj výslovnosti. V e-booku najdete informace také o správné technice pití, doporučím vám vhodné lahve na pití, které nepoškozují vývoj řeči a zubů. Pomůžu vám také s výběrem vhodných potravin, které jsou v souladu s vývojem schopností žvýkání a kousání

připravujeme nové vydání 

Pokud si přejete vědět o spuštění prodeje, zadejte svůj e-mail do formuláře níže.

JAK PODPOŘIT VÝVOJ ŘEČI DÍTĚTE OD 0-3 LET

Vývoj řeči můžete správně a cíleně podporovat již od prvních okamžiků dítěte na světě, vlastně ještě před jeho narozením. Nepromarněte chvíle, kdy vznikají základy sluchového, zrakového vnímání, myšlení, pohybu i řeči a proveďte dítě tímto obdobím s radostí a vybaveni správnými informacemi. Naučíte se, jak podpořit vývoj všech oblastí, které jsou stavebními kameny pro vývoj řeči - sluchu, zraku, paměti, pozornosti, pohybu a také samozřejmě i řeči :). Budete vědět, na co si máte dát pozor a kdy se máte obrátit na odborníka.