Chcete mít za 15 minut jistotu, že vaše tříleté dítě mluví správně?

Pak jste tu správně. Níže si můžete zdarma stáhnou e-book Jak má mluvit ve třech letech?

Proč jsem tento e-book napsala a o čem je?

Krásný den, vítám vás na mých stránkách Logopedie s úsměvem. Jmenuji se Martina Kolmanová a jsem nadšenou maminkou tří děti a svými aktivitami podporuji rodiče na cestě k úsěšnému vývoji řeči jejich dítěte. 

Mezi tříletými dětmi jsou velké rozdíly. Úplně ve všem, a také v řeči. Tam jsou možná ty rozdíly skoro nejviditelnější. Zatímco jedno dítě již mluví ve větách, druhé sotva pojmenuje běžné předměty. Projevuje se hlavně gesty, mimikou a jeho aktivní slovník obsahuje pár desítek slov.

Co všechno je v pořádku, jak moc a hlavně jak málo může tříleté dítě mluvit? Kdy můžeme být úplně v klidu a kdy bychom měli začít hledat příčinu malého slovního projevu dítěte?

Tyhle otázky jsem měla na paměti ve chvíli, kdy jsem e-book psala. Pracovala jsem několik let s dětmi s opožděným vývojem řeči. Příčiny tohoto zpoždění jsou různé. Posoudit stav řeči dítěte, které mluví velmi málo nebo hodně nesrozumitelně je ale  důležité. Mnohem důležitější je však jeho reakce na cílenou stimulaci. Na to, když se terapeuticky zaměříme čistě jen na řeč. Zda se dítě začne zlepšovat  a jak rychle. To vše nám ukazuje možné příčiny, proč dítě nemluví nebo mluví velmi málo. A stejně tak nám to ukazuje jak závažné poškození ve skutečnosti je.

Všechny své zkušenosti jsem vložila právě do tohoto e-booku.  Chtěla jsem, aby jste vy, jako rodiče měli možnost sami zhodnotit, zda je čas na návštěvu logopeda a cílenou péči. Ne vždy se totiž můžeme spolehnout na kvalitní úsudek dětksého lékaře. A protože vím, že tří roky je věk, který je z hlediska vývoje řeči zlomový, dávám tento e-book ke stažení zcela zdarma. 

Nejednou se mi totiž stalo, že do ordinace vstoupilo pětileté dítě, u kterého jsem si říkala. Škoda, že nepřišli už před dvěmi lety. 

Tento e-book je pro vás rodiče, kteří váháte, hledáte odpovědi, bojíte se. A nebo se chcete jen uklidnit, že je vše v pořádku. Je pro všchny, které zajímá vývoj řeči dítěte a chtějí případně včas zjistit, ajk mohou dítěti pomoci.

 

Jak má mluvit ve 3 letech?

 E-book Jak má mluvit ve třech letech vám pomůže zhodnotit vývoj řeči vašeho dítěte. Dozvíte se, jak rozsáhlou slovní zásobu by mělo dítě mít, zda má nárok ještě dělat gramatické chyby, a jak moc čistá by měla být jeho výslovnost.

 

Budete vědět:

  • Zda je vaše dítě ve vývoji pozadu nebo napřed.
  • Které hlásky by mělo již správně vyslovovat a že jich není málo.
  • Dozvíte se jak by měl vypadat celkový vývoj dítěte - motorika, zrakové vnímání, sluchové vnímání a myšlení.
  • Kam se máte obrátit, pokud není něco v pořádku.
  • Kdy je čas vyhledat odbornou pomoc a co vám tato pomoc přinese.

Pracuji jako začínající psycholog (tedy ne logoped) a často se ve své praxi setkávám s dětmi, u kterých upozorňuju na to, že by bylo vhodné začít s logopedickou péčí. Vaše publikace mě i mým klientům (rodičům klientů) ujasnila, kdy jsou potíže závažné, a neměli by tedy s návštěvou otálet, a kdy je ještě možné počkat... Publikace je srozumitelná i neodborné veřejnosti a to oceňuji. Moc za ni děkuji.

Mgr. Martina Svobodová, PPP Hodonín

Stažením e-booku souhlasíte se zasíláním obchodního sdělení. Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Tento e-book si stáhlo již 0 lidí