Meditace

Co přinese vám?

  • uvolnění emoční bloků ve vztahu k učení
  • zpracování nepříjemných prožitků ve vztahu k autoritě nebo učení
  • otevření cesty k práci s dítětem
  • nastavení laskavého vnímání dítěte
  • přijetí dítěte i sebe sama v procesu vzájemného růstu

Jak pomohla jiným?

Mna tato uzasna a nezna meditacia zaviedla k do momentu v detstve, kde som mohla pisanie domacich uloh o samote vnimat ako nezaujem rodicov. Ja som sa vsak pod laskavym vedenim Martiny rozhodla vnimat konanie mojich rodicov ako vyjadrenie dovery, ze sa zvladnem pripravit do skoly aj sama. Som vdacna a stastna, ze tuto doveru dokazem dnes vkladat aj do mojich deti a ak sa syn rozhodne nepripravit sa do skoly, som s tym v pohode a viem, ze aj takato skusenost ho vela nauci a mozno o mnoho viac, nez domaca uloha, ktoru urobil len preto, lebo pani ucitelka povedala. Doveru mozme do deti vlozit vtedy, ak ju citime najprv sami v sebe. Castokrat nam v tom brania neprijemne emocie z minulosti, ktore si pomocou tejto meditacie mozte prepisat a vytvorit tak miesto presne na tie pocity, ktore podporia nie len vas ale aj vase dieta. Drzim vam na ten vasej ceste vsetkych 10 prstov.

Terezka Rothová, emoční koučka metody faster EFT

Meditace Laskavé učení 

pro klidné mámy a spokojené děti

 

Možná právě ve chvíli, kdy chcete se svým dítětem pracovat, učit ho, nebo s ním procvičovat třeba na logopedii, ztrácíte trpělivost. Jste nervozní, možná se vám i potí ruce a třeba se dokonce třesete. Toto jsou poměrně extrémní projevy. Je ale dost možné, že "POUZE" pociťujete nátlak na dítě, který vám není příjemný. Nebo cítíte nedostatek důvěry v dítě samotné, nebo i v sebe.

V průběhu našeho dětství a dospívání jsme si v procesu učení nasbírali mnoho bolístek. A ty nám nyní mohou blokovat učení se s dítětem. Vystupují na povrch přesně ve chvíli, kdy to dítěti nejde, nerozumí, nechce pracovat, nechápe. A vy cítíte ten tlak, za kterým často stojí obava ze selhání, trapas ze školních let, obava z trestu, špatné známky nebo posměchu. To jsou motivace, které k učení nepatří. A právě těchto pocitů se skrze meditaci můžete snadno zbavit. 

A můžete to udělat právě teď 🙂

Délka meditace: 24 minut

Cena: 190KČ